HAKKIMIZDA

1988 Yılı mart ayında “Orhun Pazarlama Anonim Şirketi”nin kısaltılmış ismi olan ORPAŞ olarak faaliyetine başlayan şirketimiz; başlangıçta pazarlama ve satış işleri ile uğraşmış ve bu alanlarda başarılı hizmetler vermiştir.

ORPAŞ, kuruluşundan itibaren iki yıl kadar kırtasiye malzemeleri, medikal malzemeler, eğitim donanımları, profesyonel mutfak malzemeleri pazarlama ve satışı yapmış, aynı zamanda eğitim kurumlarına pul fotoğraf tabir edilen fotoğrafçılık hizmetleri işi ile uğraşmıştır.  

ORPAŞ, kamudaki hizmet işlerinin özelleştirilmesinin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte, 1990 yılından itibaren hizmet sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu zamana kadar geçen süre zarfında kamu kuruluşlarına ve özel sektöre temizlik, ilaçlama, bahçe bakım, peyzaj, bilgisayar veri girişi, hasta-ziyaretçi yönlendirme hizmetleri, halkla ilişkiler ve çağrı merkezi işletmenliği gibi hizmet işlerinde faaliyet gösteren,    23 yıldır kesintisiz hizmet veren sektörün en istikrarlı birkaç firmasından birisi olmuştur.

Şirketimiz hizmet sektöründe faaliyetini sürdürürken, 1999 yılında Ankara Kazan ilçesi Saray mahallesinde, 6.000 m2 sanayi imarlı arsası üzerine 2.300 mfabrikasını yaparak üretim sektöründe de varlığını göstermiştir. 2005 yılında Lazer Kesim, CNC abkant başta olmak üzere sac işleme ve çelik konstrüksiyon işleri ve hizmetleri yapmak üzere altyapısını tamamlayarak fabrikasını faaliyete geçirmiştir. Müşterilerine çeşitli alanlarda tam hizmet sunabilecek kapasiteye sahip alt yapısı ve teknik ekibi ile birçok markaya endüstriyel ürünler alanında ürün, makine ve proje sunmuştur.

2010’lu yıllarda makine parkuru genişleten ORPAŞ, kesim, baskı ve montajı da kendi bünyesinde yapmak üzere kamu kurumlarına yol ve güvenlik levhaları üretimine başlamış kısa zamanda sektörün lider firmalarından birisi haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ilkesi ile hareket eden ORPAŞ; ISO 9001:2008 kalite sertifikası ile tescillenmiştir.

Bugün 25. yılına ulaşan ORPAŞ, sektördeki gelişmeler ışığında AR-GE ekibinin yaptığı araştırmalarla enerji verimliliği alanında yeni çalışmalar ve projeler yürütmekte, bu sektörde de yeni atılımlar yaparak yoluna devam etmektedir. Her geçen gün daha da büyüyen ve tüm  iş alanlarında başarı gösteren ORPAŞ, bünyesinde 3.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

 • Telefon
  +90 312 815 54 00 (pbx)
 • Faks
  +90 312 815 54 03
 • Çalışma Saatleri
  Pzt – Cts : 08:00 – 17:00
 • E-mail
  Mail Gönder
 • Adres
  İstanbul Yolu (E5) 26. Km. Saray Mah. Adnan Menderes Bulvarı, 129. Cadde No: 6
  Kazan 06980 Ankara/TÜRKİYE