BAŞKANIN YAZISI

Değerli Arkadaşlar;

Şirketimizi kurduğumuz günden bu yana, hedeflediğimiz her işi yapmış olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak isteriz. 29 yıllık şirket geçmişimizde adımlarımızın sadece hızını değil, doğruluğunu da planlayarak hedeflerimize ulaştık.

Aile büyüklerimizin uğraştığı işler sayesinde, ticaretin içinde büyüdük. Bu husus bize, prensiplerle birlikte cesaret de kazandırdı.  Geleceğimizi planlarken atalarımızdan aldığımız iki önemli dersi çalışma hayatımızda hep uyguladık: Müşterilerimize verdiğimiz sözü tutmak, borcumuzu zamanında ödemek… 

Yaptığımız her işte, faaliyet gösterdiğimiz her konuda alanımızda en iyisi olmak adına büyük çaba gösterdik. Kendimizle yarışarak yeni iş alanlarında da başarımızı ortaya koyduk. Uzun yıllardan beri birlikte çalıştığımız ve sayıları 3.000’e yaklaşan ekip arkadaşlarımızla, üstlendiğimiz her iş ve hizmeti layığıyla yerine getirdik.

Gelecek nesillere istikrar içinde daha da büyüyecek bir fabrika ve birçok iş dalı bırakabilecek olmanın manevi huzuru içerisindeyiz. 50. yılımızda; gelecek kuşağın yerimizi alması ve uzun vadeli planlarımızın baş aktörleri olmasını sağlamak için her geçen gün daha fazla çalışıp, daha çok araştırıyoruz.

ORPAŞ;  gelecekte de değerlerinden ve kalitesinden ödün vermeden üretime devam ederek,  yeni iş alanları yaratarak,  istihdam sağlamada ve katma değer yaratmada daha etkin rol oynayarak,  müşterilerinin beklentisinin üzerinde hizmet sunarak daha da büyüyecektir.

Bize güvenen, bizi hedeflerimize ulaştıran ve yeni başarılara imza atacağımız, değerli müşterilerimize ve tüm ORPAŞ Ailesine teşekkür ederiz.

HALİL İBRAHİM SARI

Yönetim Kurulu Başkanı